Titulní obrázek

Citroën osvěžil C5 a C8

Modely Citroën C5 a C8 jsou v novém kabátě. Největší změnou je hlavně nové logo a barvy. Podle dostupných informací však automobilka nové generace neplánuje.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Citroën C5 je velmi vhodný pro dlouhá cestování, hlavně díky své pohodlnosti. O jeho oblíbenosti svědčí i fakt, že na světě jezdí na 400 000 kusů tohoto modelu. Nová verze se liší jen v logu, to je více zaoblené. Další novinkou jsou sedmnáctipalcové disky Egée a lak Guaranja. V exteriéru nebyly provedeny žádné změny.

Výbava na palubě obsahuje oprášenou navigaci eMyWay s USB konektorem a bluetooth handsfree, u kombíku si navíc můžete připlatit i za parkovací kameru. Citroën C8 se chlubí také novým a zaobleným logem. Model má i dva nové laky, černý Onyx a hnědý Hickory. Největší novinkou jsou pro letošní rok jsou zatmavené světlomety.